Adana İmamoğlu Evde Masaj Sumru

Çin ve Hindistan’da yaygın olan masaj yöntemleri içerisinde yogaya dayanan Thai’de yer almaktadır. Adana i̇mamoğlu evde masaj İnsanların Çin’de geleneksel tedavi teknikleri içerisinde bu yönteminde önemli bir yeri bulunmaktadır. Bu yöntemde tedavinin uygulanacağı hastalara germe hareketi ve bası hareketi uygulanmaktadır. Bu tedavide hastanın kıyafetlerini çıkarması gerekmemektedir, hastaya kıyafetlerinin üzerinden bu yöntem uygulanabilmektedir. İmamoğlu evde masaj

Diğer masaj yöntemleri ile karşılaştırıldığında bu yöntemin daha uzun sürdüğü görülmektedir. Süre olarak minimum iki saat, maksimum dört saat bu tedavi yöntemi hastalara uygulanmaktadır. Tedavinin sert bir zemin üzerinde uygulanması ilk başta hastaları rahatsız etse de tedavi yöntemi sona erdiğinde büyük bir rahatlama hissedilmesini sağlamaktadır. Adana i̇mamoğlu evde masaj . Tedavinin tamamlanması ile hastalar tedavinin başında yaşadıkları olumsuz düşünceden de kurtuldukları görülmektedir.

Bu tedavi yöntemi sadece Hindistan ve Çin ile sınırlı kalmayıp Tayland, Kuzey Kore ve Güney Kore gibi diğer ülkelere de yayılmıştır. Uygulanan masaj sayesinde insanlar zihinsel olarak da rahatlama ve yine zihinsel açıdan bir güçlenme sağlamaktadır. Vücut genelinde enerji akışının da normal hale gelmesini sağlayan bu yöntem iki bin yıldan fazla süredir uygulanmaktadır.